Tel: 0312 332 41 46
Demetevler 369.Sok. No:13/B Yenimahalle ANKARA
GSM: 0544 332 41 46
Fax: 0312 332 41 46
Otomasyon Çözümleri

BC TEKNİK ELEKTRİK OTOMASYON SİSTEMLERİ hizmet vermeye devam ettiğ süre boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren otomasyon sistemleri konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz en iyi hzimeti vermeye çalışmaktadır.

Firmamız geniş ürün yelpazesiyle otomasyon hizmeti vermektedir. Dünyanın tanıdığı markalarla çalışan firmamız bir çok projeye imza atmıştır.
BC TEKNİK ELEKTRİK OTOMASYON  olarak HoneywellThetaa, Siemens, Ontrol, Abb, Gemo gibi bir çok cihazla yazılım ve devreye alma hizmeti vermektedir.

Ücretsiz keşif yapan firmamız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, kaliteyi ön planda tutarak  sorunsuz bir sistem kurmanın ve teknik destek sunmanın gayreti içindedir.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Tüketicilerimizin ürün seçiminde ve tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım ömrü süresince; verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenililirliği, servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetlerimiz dahilinde müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır. Değişkenlik gösteren tüketici taleplerine ve ihtiyaçlarına günün şartlarına uygun olarak en hızlı ve en kısa sürede cevap verebilecek alt yapıya ve teknik donanıma sahip yetkili servis organizasyonumuz kapsamında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

7x24 Teknik Servis ayrıcalığı ile gece-gündüz demeden haftasonu – resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat tüm ürün gruplarında kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

Uzman servis  kadromuz ile Türkiye standartlarını değiştirecek bir hizmet anlayışı ile BC TEKNİK tüketicilerinin kapısını çalmaktadır. Güleryüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sınırının olmadığı ve daima daha iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız yenilikçi ve üstün hizmetler sunarak her zaman farklılığını gösterecektir.


Copyright BC Teknik 2013